O nás

Square

Sme malý začínajúci rodinný pivovar, ktorého príbeh sa ešte len začína písať. Myšlienka nám napadla v roku 2017 ako inak, pri pití piva v kruhu našich priateľov. Neutíchajúca túžba a nadšenie dozvedieť sa viac informácii a vedomosti o zákutiach pivovarníctva nás doviedla do fázy, kedy sme navarili naše prvé pivo.


Proces výroby piva tvorí viacero fáz. Každá etapa výrobného procesu je jedinečná a zároveň dôležitá. Vyžaduje si sústredenie, aby hotové pivo spĺňalo všetky požadované senzorické vlastnosti. Pri tomto remesle pracujeme nielen našimi rukami ale zároveň našej fantázii pri zostavovaní receptov nie sú dané žiadne hranice. Pred samotným procesom varenia si pripravíme recept, do ktorého zahrnieme okrem základných surovín, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou aj niečo mimoriadne, pre zvýraznenie a odlíšenie nášho piva od tých ostatných.
Svoje vedomosti o pive rozširujeme nie len samovzdelávaním, ale  zároveň aj účasťou na kurze sládka s cieľom získania hlbších teoretických a praktických skúseností. Prajeme si prinášať Vám  kvalitný a chuťovo bezchybný výrobok.

V Šarišských Michaľanoch usilovne pracujeme na rekonštrukcii budovy, ktorá má bohatú 100 ročnú históriu. Svojou tvrdou prácou jej vrátime lesk. Oživíme vzhľad a vytvoríme malý remeselný pivovar, ktorý prinesie ľudom nielen v obci, ale v celom regióne jedinečné pivo. Súčasťou budovy bude aj útulná degustačná miestnosť, kde si budete môcť vychutnať chuť vychladeného čapovaného pivka. Kúpiť produkty pre seba a svojich blízkych domov, na rodinné oslavy a na posedenia s priateľmi.

Tešíme sa na stretnutie s Vami na rôznych festivaloch, jarmokoch, kde Vás s radosťou obslúžime a porozprávame sa s Vami o pivku, Vašich pocitoch a dojmoch. Vždy Vás budeme včas informovať o mieste, kde sa momentálne nachádzame. Naša práca je na začiatku dlhej cesty, na ktorej budeme neustále na sebe pracovať, zlepšovať sa a prinášať Vám milí zákazníci to najlepšie z nás.

Veríme, že naše pivo bude súčasťou Vašich domácností ako v letných tak aj v zimných mesiacoch.
Daj Boh šťastia!